Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Bin 431 Özel Toplu Taşıma Aracı dezenfekte edildi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Bin 431 Özel Toplu Taşıma Aracı dezenfekte edildi

724
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin haftada bir gün düzenli olarak toplu taşıma araçlarının dezenfekte işlemini gerçekleştirdiği ve bu çalışma kapsamında taksilerin ardından 13 ilçede bin 431 özel toplu taşıma aracının dezenfektesinin yapıldığı bildirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “İl genelinde 2 bin 452 taksinin dezenfekte işlemleri tamamlandı. Taksilerin ardından 13 ilçemizde bin 431 özel toplu taşıma aracı da dezenfekte edildi. Özel Toplu Taşıma araçları hafta bir gün dezenfekte ediliyor. Dezenfektede, yüzde 70 ve üstü alkol, yüzde 5 sodyum hipoklorit denilen çamaşır suyu ve sabun kullanıyoruz. Otobüslerdeki yolcu tutmaçları, koltuklar, havalandırma kapakları, cam ve metal yüzeyler yüzeye uygun ürünler ile rutin olarak dezenfekte ediliyor” denildi.

Paylaş:

Yorum Bırak