Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Muğla, yağışlı günlere hazırlanıyor – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Muğla, yağışlı günlere hazırlanıyor

172
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kış sezonu hazırlıkları kapsamında Datça, Marmaris, Menteşe, Milas ve Bodrum ilçelerimizde yaklaşık 17 kilometre uzunluğunda dere temizliği gerçekleştirildiği bildirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamada, çalışmaların devam ettiği belirtilerek, “Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü olarak kış mevsiminde ilçelerimizde herhangi bir su taşkını ve diğer olumsuz olayların yaşanmaması için dere temizliği ve yağmur suyu hatlarının temizliği konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. MUSKİ ekiplerimiz bugüne kadar Datça, Marmaris, Menteşe, Milas ve Bodrum’da yaklaşık 17 bin 216 metre uzunluğunda dere temizliği gerçekleştirdi. Bunun yanı sıra yağmur suyu kanallarımız ve mazgallarımızın temizliği de devam ediyor. Aynı zamanda MUSKİ ekiplerimiz ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığımıza bağlı ekiplerimiz de derelerin ıslah çalışmasını sürdürüyorlar. Kış mevsiminde bizlerin çalışması kadar vatandaşlarımızın da önlemlerini almalarını rica ediyoruz. Diğer ilçelerimizde de bu çalışmalarımız devam ediyor. Gerekli görülen tüm önlemler alınıp temizlik ve tadilat işlemlerini tamamlayacağız. Bu şekilde, yağışların başlamasının ardından yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmeye çalışacağız” denildi.

Paylaş:

Yorum Bırak