Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Yanan ev, Milas Belediyesi tarafından onarılacak – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Yanan ev, Milas Belediyesi tarafından onarılacak

582
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Menteş mahallemizde meydana gelen yangında evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın evin onarılması için talimat verdiği bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Gezgin ailesinin evinde kimsenin olmadığı bir anda başlayan yangını fark eden vatandaşların bildirmesi üzerine yangın, Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Milas Grup Amirliği ekipleri tarafından söndürülmüş, elektrik arızası yüzünden çıktığı değerlendirilen yangın, evin kullanılmaz hale gelmesine neden olmuştu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, evlerinin yanışını gözyaşlarıyla izleyen ve kış gününde evsiz kalan Gezgin ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı’nın da hazır bulunduğu ziyarette yangınla ilgili bilgi alan Başkan Tokat, “Yangında neyse ki herhangi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmamış. Bu her şeyden önemli! İtfaiye ekiplerimiz de gerekli çalışmayı yaparak yangını söndürmüş. Evde meydana gelen maddi hasarın giderilmesi ve evin tadilat işlemleri için Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğümüze ve Fen İşleri Müdürlüğümüze gerekli talimatları verdim. Tadilatın tamamlanması ve ailemizin evine yeniden kavuşması adına gereken desteği acilen sağlayacağız” dedi.

Milas Belediyesi’nin yardım eliyle üzüntülerinin bir nebze olsun dindiğini söyleyen aile üyeleri de, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “İtfaiye ve sağlık ekiplerimize, güvenlik güçlerimize, yangının söndürülmesi için yardımcı olan mahalle halkımıza, Milas Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat ve Menteş Mahalle Muhtarımız Bayram Arıcı’ya teşekkür ederiz” dediler.

Paylaş:

Yorum Bırak