Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
“Arkadaşım Ben Geldim” sahnelendi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

“Arkadaşım Ben Geldim” sahnelendi

464
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Ayşegül KAŞKAR –

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın çocuklara karne hediyesi olarak “Arkadaşım Ben Geldim” adlı çocuk oyununu Milaslı çocuklarla buluşturdu. Oyunu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da çocuklar ve anne-babalarla birlikte izledi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, dizi ve sinema oyuncusu Gülnihal Demir ile Zafer Kaya’nın sahnelediği oyun Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 27, 28 ve 29 Ocak tarihlerinde 13 ve 15 saatlerinde ücretsiz olarak sahnelendi.

Salonda bulunan çocukların da dahil edildiği oyunun son bölümünde çocuklara nasihatlerde bulunan Zafer Kaya, “Derslerimizde başarılı olduğumuz gibi hayatta da başarılı olmak için farklı çalışmalar yapmamız gerekiyor. Uzun uzun bilgisayar, tablet, telefon başında zaman geçirirseniz eğer sosyalleşemez ve arkadaş çevresi edinemezsiniz. Yani tablet, bilgisayar veya telefondan oyun oynayacağınıza arkadaş edinin, arkadaşlarınızla oynayın veya evde anne babanızla oynayın” dedi.

Oyun sonunda bir konuşma yapan ve çocuklara “Tatiliniz iyi geçsin ve tatil dönüşü derslerinize daha sıkı sarılın diye sizleri bu oyunla buluşturduk” diye seslenen Başkan Tokat, “Değerli oyuncularımıza da buraya kadar gelip bize bu güzel oyunu sundukları için yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak