Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı’ndan “Okuma Seferberliği” – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı’ndan “Okuma Seferberliği”

392
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı tarafından vatandaşların kitap okumaya teşvik edilmesi ve kütüphaneleri doldurma amacıyla başlatılan proje kapsamında İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen kitap okuma seferberliğinin büyük ilgi gördüğü bildirildi.

Etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel, “Gençlerimizin boş vakitlerinde sokaklarda dolaşmak yerine Türk edebiyatının önde gelen yazarlarına ait kitapları okumalarını istiyoruz. Bu nedenle Orta Öğretim Teşkilatımız tarafından İl Halk Kütüphanesi’nde kamp düzenleniyor. Teşkilat mensuplarımız, Eğitim Birimi ve Ortaöğretim Birimi tarafından belirlenen kitapları bu kamp döneminde okuyacaklar ve kütüphaneye gelen vatandaşlarımıza da tavsiye edecekler. Bizler Türk gençliğini sokağa terk edemeyiz. Ülkemizin geleceğini oluşturan gençlerimizin sosyal, kültürel ve eğitim yönünden donanımlı olması, her platformda ülkücü Türk gençliğinin örnek olmaları yönündeki çalışmalarımız devam edecektir. Rahmetli Alparslan Türkeş’in de ülkücü gençliğe hitaben ‘Hepiniz birer Türk Bayrağısınız, onu kirletmeyin, lekelemeyin’ sözünü gençlerimizin kendilerine şiar edinmesi ve bu yolda son nefese kadar azmini ve kararlılığını sürdürmesi gerekir. Bu vesile ile her cumartesi halkımızı halk kütüphanesi davet ediyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak