Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Üçüncü genel Covid-19 denetimi de yapıldı – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Üçüncü genel Covid-19 denetimi de yapıldı

695
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

İlçemizde Kaymakam Eren Arslan başkanlığında genel Covid-19 denetiminin üçüncüsü önceki gün gerçekleştirildi. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve ilgili kamu kurumlarının yönetici ve çalışanlarının katıldıkları denetimlerde esnaf ve vatandaşlar maske, sosyal mesafe ve hijyen konularında bilgilendirildi, uyarıldı.

İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği genelge doğrultusunda önceki gün sabah saatlerinde Kaymakam Eren Arslan başkanlığında başlayan denetimlere Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İlçe Emniyet Müdürü Erman Akkaya, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan ve Mülki İdare Amirleri katıldı.

Hükümet Konağı önünden başlayan denetimler Milas’ın dört bir yanında sürdürüldü. Esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulunan Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Koronavirüsü yenmek istiyorsak, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına muhakkak uymamız gerekiyor” dedi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise, pandemide yeni bir döneme girildiğini belirterek, “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın pandemi kurallarına özen gösterdiğini görüyoruz. Vaka sayılarında artışların yaşanmaması adına bu kurallara riayet etmemiz son derece önemli” dedi.

Denetimlerin, önümüzdeki günlerde de devam edeceği bildirildi.

Paylaş:

Yorum Bırak