Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
‘4. Bodrum Caz Festivali’ 1 – 8 Eylül tarihleri arasında yapılacak – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

‘4. Bodrum Caz Festivali’ 1 – 8 Eylül tarihleri arasında yapılacak

716
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Ayşegül KAŞKAR –

Bodrum Belediyesi’nin desteğiyle Caz Derneği tarafından düzenlenen Bodrum Caz Festivali dördüncü yılında 1 – 8 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Covid-19 salgınıyla mücadele önlemleri kapsamında festival programında sosyal mesafe kurallarına yönelik birçok düzenleme yapıldı.

Festivalin teması sosyal mesafeye dikkat çekmek için Duo / İkili Projeler olarak belirlendi. Festivalde Bodrum Kalesi, Dibeklihan ve Gümüşlük Erkan Oğur Müzik Okulu gibi mekanlarda festivale özel hazırlanmış projeler yer alacak. Bodrum Caz Festivali’nde ayrıca 4, 6 ve 8 Eylül tarihlerinde alınacak bir bilet ile iki konser izlenecek.

Festival boyunca T.C. Kültür Bakanlığı’nın ve ilgili bakanlıkların yayımladıkları genelgelere uygun olarak gerekli tüm önlemlerin alınacağı, konserlerin hem sahne hem de seyirci alanlarında, gerekli mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirileceği bildirildi.

Festival T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü katkılarıyla, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü, İsrail Büyükelçiliği, Europe Jazz Network kurumsal destekleriyle gerçekleşiyor.

Kale konserlerine Renault MAIS destek verirken TURMAKS da bir konserin sponsorluğunu yapıyor. Dibeklihan, TAV Passport, Bodfad, StratejiCo, Era Research, The Nature Love, Idecon, Asil Fırın, Sysyphos Otel, Körfez Restaurant festivale çeşitli destekler veren kuruluşlar arasında yer alıyor.

Basın sponsoru olarak da festival T24, KentTV, Cazkolik, Jazz Dergisi, Artajanda Bodrum, Bodrum’da Yaşam tarafından desteklenecek.

Festival programı ve detaylı bilgi için www.bodrumcazfest.org adresi takip edilebilir.

Paylaş:

Yorum Bırak