Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
İlk 7 karikatür https://www.mugla.bel.tr adresinde askıda! – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

İlk 7 karikatür https://www.mugla.bel.tr adresinde askıda!

716
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Ayşegül KAŞKAR –

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 5 yıldır ulusal olarak devam ettirdiği bu yıl ise ilk kez uluslararası olarak düzenlediği Karikatür Yarışması’nda ilk 7’ye giren karikatürler benzerlerinin tespiti için https://www.mugla.bel.tr adresinden askıya çıktı.

‘Göç’ teması ile düzenlenen Muğla Büyükşehir Belediyesi 1. Uluslararası Karikatür Yarışması’nda https://www.mugla.bel.tr adresinden askıya çıkan ilk 7 eser 23 Ağustos’a kadar askıda kalacak. 1 haftalık askı süresinin tamamlanmasının ardından dereceye giren karikatürler açıklanacak.

Bu sene ilk olarak düzenlenen 1. Uluslararası Karikatür Yarışması’nda hem yerli hem de yabancı sanatçılar yarıştı. ‘Göç” teması ile düzenlenen Uluslararası Karikatür Yarışmasına 326 kişi 748 karikatür ile katıldı. Karikatür yarışmasında 44 ülkeden 477 yabancı eser, Türkiye’nin 38 farklı ilinden ise 271 eser yer aldı.

Paylaş:

Yorum Bırak